• Rekrutacja 2024/2025

• Lista kandydatów do klasy I Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie

na rok szkolny 2024/2025

– zakwalifikowanych przez Szkolną Komisję Rekrutacyjną

Lista_-_rok_szkolny_2024_2025.pdf

-------------------------------------------

RODZICIE DZIECI URODZONYCH W 2017r.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować Państwa, że zgodnie z  Zarządzeniem Nr 0050.4.2024r. Burmistrza Stawiszyna w dniach od 11.03.2024r. do 27.03.2024r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie odbędą się zapisy do klasy pierwszej (rok szkolny 2024/2025).

Poniżej zostały zamieszczone dokumenty potrzebne do rekrutacji. Proszę o ich wypełnienie i przesłanie pocztą tradycyjną (Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie, ul. Szkolna 8, 62-820 Stawiszyn) lub elektroniczną (sekretariat@spstawiszyn.edugle.pl - skan wypełnionego dokumentu) w terminie od 11 marca 2024r. do dnia 27 marca 2024r.  Wypełnione dokumenty (w zaklejonej kopercie) można również zostawić w tych dniach w portierni szkoły w godzinach od 7.00 do 20.00.

Proszę zwrócić uwagę na to, że zgłoszenie dotyczy dziecka zamieszkałego w obwodzie naszej szkoły. Wniosek dotyczy dziecka zamieszkałego poza obwodem naszej szkoły. Wniosek/zgłoszenie lub potwierdzenie woli zobowiązani są podpisać oboje rodzice/prawni opiekunowie (z wyjątkiem sytuacji, gdy drugi rodzic pozbawiony jest praw rodzicielskich lub dziecko wychowywane jest tylko przez jednego rodzica).

Zgodnie ze wspomnianym wyżej zarządzeniem Burmistrza Stawiszyna jesteście Państwo również zobowiązani w dniach od 22.04.2024r. do 29.04.2024r. do pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do naszej szkoły (wzór na stronie szkoły, przesłanie lub podanie do szkoły).

W dniu 19.04.2024r. na stronie internetowej szkoły zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy 1.

W dniu 08.05.2024r. na stronie internetowej szkoły zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych
        do klasy 1.

Joanna Woszczyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Pola w Stawiszynie