• Rekrutacja 2022/2023

• RODZICE DZIECI URODZONYCH W 2015r.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować Państwa, że zgodnie z  Zarządzeniem Nr 0050.11.2022r. Burmistrza Stawiszyna w dniach od 14.03.2022r. do 01.04.2022r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie odbędą się zapisy do klasy pierwszej (rok szkolny 2022/2023).  Poniżej możecie Państwo pobrać dokumenty, które prosimy o wypełnienie  i przesłanie pocztą tradycyjną (Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie,
        ul. Szkolna 8, 62-820 Stawiszyn) lub elektroniczną (szkolastawiszyn@gmail.com - skan wypełnionego dokumentu) w terminie od 14 marca 2022r. do dnia 1 kwietnia 2022r. Wypełnione dokumenty (w zaklejonej kopercie) można również zostawić w tych dniach w portierni szkoły w godzinach od 7.00 do 20.00. Proszę zwrócić uwagę na to, że zgłoszenie dotyczy dziecka zamieszkałego w obwodzie naszej szkoły. Wniosek dotyczy dziecka zamieszkałego poza obwodem naszej szkoły.

Zgodnie ze wspomnianym wyżej zarządzeniem Burmistrza Stawiszyna jesteście Państwo również zobowiązani w dniach od 25.04.2022r. do 29.04.2022r. do pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do naszej szkoły w (wzór poniżej, przesłanie lub podanie do szkoły).

W dniu 21.04.2022r. na stronie internetowej zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy 1.

W dniu 06.05.2022r. na stronie internetowej zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy 1.

Joanna Woszczyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Pola w Stawiszynie

DO POBRANIA

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej  Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola