• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2023/2024

    • krajowy

        • Leon Kuźbik, Wiktor Brajer

        • wyróżnienie
        • Ogólnopolski konkurs plastyczny "Korzystam z OZE każdego dnia" organizowanym przez firmę WP Energy oraz Fundację " Czysta Polska" · krajowy · 2023/2024
        • klasa II B
    • regionalny

        • Alicja Sura

        • III
        • zorganizowano Konkurs czytelniczo – plastyczny dla uczniów na komiks „Książka, którą warto przeczytać”, · regionalny · 2023/2024
        • Dawid Biesiada, Gracjan Galuba, Patryk Gałązka, Jakub Grajnert, Igor Janiak, Michał Kałużny, Michał Pacholewicz, Sebastian Piech, Jakub Różański, Nikodem Urbaniak

        • I
        • Mistrzostwa powiatu kaliskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla Szkoły Podstawowej w Stawiszynie · regionalny · 2023/2024
        • Julia Karolak

        • I
        • II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Teen Voices" · regionalny · 2023/2024
        • Weronika Remiszewska

        • II
        • II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Teen Voices" · regionalny · 2023/2024
        • Oskar Wawrzyniak

        • I miejsce w kat. dyst. 800m
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Julia Barańska

        • II miejsce w kat. dyst. 1200m
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Eryk Przybylski

        • III miejsce w kat. dyst. 1000m
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Julia Andrzejewska, Monika Babiarczyk, Pola Guźniczak, Liliana Kozłowska, Weronika Michalska, Gabriela Stamburska

        • Dziewczęta rocznik 2013 i młodsze klasy 3-4 na dystansie 800m – 3 miejsce
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Biniek Mikołaj, Alan Guźniczak, Janas Bartłomiej, Janas Wojciech, Marcel Mazurek, Oskar Wawrzyniak

        • Chłopcy rocznik 2013 i młodsi klasy 3-4 na dystansie 800m – 3 miejsce
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Cezary Bącler, Kacper Górecki, Norbert Mitula, Marcel Prusak, Eryk Przybylski, Mateusz Sobczak

        • Chłopcy rocznik 2011-2012 klasy 5-6 na dystansie 1000m – 2 miejsce
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Julia Barańska, Adrianna Bylica, Wiktoria Lewandowska, Patrycja Nowakowska, Chanel Petrol, Maria Urbaniak, Nikola Wróblewicz

        • Dziewczęta rocznik 2009-2010 klasy 7-8 na dystansie 1200m – 2 miejsce
        • Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych · regionalny · 2023/2024
        • Filip Juźwik

        • III
        • XV Międzyszkolny Konkurs Języka Anielskiego English Can Be Fun / organizator UAM w Poznianiu · regionalny · 2023/2024
        • Jakub Podogrodzki

        • IV
        • XV Międzyszkolny Konkurs Języka Anielskiego English Can Be Fun / organizator UAM w Poznianiu · regionalny · 2023/2024
        • Dawid Biesiada, Aleksander Biniek, Gracjan Galuba, Patryk Gałązka, Jakub Grajnert, Szymon Janiak, Michał Kałużny, Mateusz Pacholewicz, Sebastian Piech, Nikodem Urbaniak

        • II
        • Finał powiatu kaliskiego w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. · regionalny · 2023/2024
        • Aleks Dziubek, Kacper Górecki, Jakub Kosmowski, Norbert Mitula, Marcel Prusa, Eryk Przybylski, Wojciech Przybyła, Filip Skowroński, Mateusz Sobczak

        • I
        • Finał finał powiatu ziemskiego kaliskiego w halowej piłce nożnej (futsal) w ramach Igrzysk Dzieci. · regionalny · 2023/2024
    • lokalny

        • Julia Barańska, Adrianna Bylica, Julia Martyna, Patrycja Nowakowska, Chanel Petrol, Marta Rochna, Iga Sieradzka, Amelia Szymańska, Martyna Szymczak, Maria Urbaniak, Nikola Wróblewicz

        • I
        • Finału powiatu kaliskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców · lokalny · 2023/2024
        • Dawid Biesiada, Aleksander Biniek, Patryk Gałązka, Jakub Grajnert, Mikołaj Janiak, Mateusz Pacholewicz, Sebastian Piech, Jakub Różański, Nikodem Urbaniak

        • I
        • Finału powiatu kaliskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców · lokalny · 2023/2024
        • Dawid Biesiada, Aleksander Biniek, Mikołaj Filipiak, Gracjan Galuba, Patryk Gałązka, Jakub Grajnert, Igor Janiak, Sebastian Piech , Nikodem Urbaniak

        • III
        • Piłka ręczna chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej · lokalny · 2023/2024
        • Julia Andrzejewska

        • II
        • Międzyszkolnego Logopedycznego Konkursu Poetyckiego Mój świat wartości. · lokalny · 2023/2024