• Szkolny Turniej Brawl Stars

2. Czas: 7 czerwca, godz. 14:45

3. Uczestnicy muszą mieć ukończone 13 lat

4. Kodeks

• Każdy z Uczestników zobowiązany jest zachowywać się w odpowiedni sposób oraz z szacunkiem w stosunku do pozostałych uczestników, oraz innych osób trzecich.
      • Każdy Uczestnik powinien zachowywać odpowiednią postawę oraz kulturę osobistą i kulturę wypowiedzi.
      • Uczestnicy zobowiązani są rozstrzygać wszelkie spory w sposób kulturalny, z poszanowaniem innych uczestników.
      • Zachowania wyrażające agresję słowną i fizyczną, groźby lub zastraszanie, oznaczają natychmiastową dyskwalifikacje, wpisanie uwagi, zgłoszenie sprawy do Dyrekcji oraz pedagoga oraz powiadomienie rodziców.
      • Dyskwalifikacja będzie również dotyczyć uczestników, którzy  podejmą próby wszelkiego porozumienia się pomiędzy innymi uczestnikami, mającymi na celu osiągnięcie określonego wyniku niezgodnie z założeniami i zasadami Turnieju, w tym w szczególności wszelkie ustalenia Uczestników dotyczące unikania zadawania obrażeń lub gry w sposób uznawany za niestandardowy, mający na celu umożliwienie wygranej przeciwnikowi (tzw. Soft play).
      • Nazwy własne i drużyn uczestników nie mogą być obraźliwe

5. Jak gramy?

• Zapisz sie do klubu  brawlstawiszyn (tylko 30 osób)
      • kod drużyny : XS7QYLRC

• Osoby zapisane do klubu tworzą miedzy sobą drużyę 3- osobową.
      • Drużyna wybiera swojego leadera, który odpowiedzialny będzie za:

- ustawienie drużyny,

- nadanie nazwy,

- podanie wyniku po meczu

- pomoc techniczną (mapy)

• Drużyny będziemy oznaczać dodatkowo symbolami np. T1, T2 ... T10 przez losowanie

Czyli drużyna o nazwie np "Asyzklasy" dodatkowo będzie miała w nazwie T1,T2,T3 -  "T1Asyzklasy" według losowania.

• Przewidujemy 4 rundy kwalifikacyjne na mapie "NOKAUT" w których będą grały drużyny wg schematu      ( wypisany na tablicy)

Round 1

T3 vs T5

T4 vs T10

T8 vs T9

• W systemie BO3 za każde zwycięstwo w dwóch grach z rzędu drużyna otrzymuje 2 punkty.
      • Zwycięzka drużyna otrzymuje 1 punkt za wygraną w trzech grach ( z jedną przegraną grą ).
      • Drużyna przegrana w dwóch lub trzech grach zawsze otrzymuje 0 punktów.
      • Po 4 rundach kwalifikacyjnych wybieramy 8 najlepszych drużyn do Finału.
      • Losujemy 4 pary ćwierćfinałowe, półfinałowe, a później  finałowe
      • Gramy metodą BO3 półfinały i finał na mapie "NOKAUT" po losowaniu metodą pucharową.
      • Wybieramy I, II i III miejsce

UWAGA - w razie dużego zainteresowania grą - odbędzie się drugi turniej dla pozostałych chętnych  - Szczegóły będą na plakatach w szkole i na stronie internetowej.