• Rok szkolny

• regionalny

• Agata Kostrzewa

• I
        • IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "Singing is Fun" · regionalny · 2020/2021
        • Julia Karolak

• II
        • Julia Andrzejewska kl.I a

• IV Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny · regionalny · 2020/2021
        • 16 czerwca 2021r. w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom IV Międzyszkolnego Konkursu Logopedycznego GDZIE UKRYŁA SIĘ GŁOSKA? I miejsce ex aequo zajęli uczniowie naszej szkoły: Julia Andrzejewska klasa Ia oraz Kamil Stanisławski klasa Ib.
        • Kamil Stanisławski kl. Ib

• IV Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny · regionalny · 2020/2021