• Światowy Dzień Zespołu Downa

• Światowy Dzień Zespołu Downa (World Down Syndrome Day) obchodzony jest 21 marca
            z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa , a od 2012 roku pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. W tym roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody, przygotowując wyjątkowe skarpetki w formie pacynek.

• Freedom day. Światowy Dzień Wolności
          • Światowy Dzień Wolności

• Po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Wolności. Jest to globalna kampania, organizowana w ramach CNN Freedom Project. Jej celem jest zwiększanie świadomości  na temat występowanie problemu współczesnego niewolnictwa. W ramach akcji uczniowie obejrzeli animację CNN „The dark ingredient in your chocolate”.  Uczniowie zastanawiali się także, co sprawia, że czują się wolni, a swoje przemyślenia przedstawiali w formie rysunków.