• 2021/2022

• regionalny

• Zuzanna Limiszewska

• I
          • XXV Wielkopolski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa" · regionalny · 2021/2022
          • Wiktoria Michalska

• Franciszek Macicki

• II
          • Maria Harich

• III
      • 2020/2021

• międzynarodowy

• Maria Kurzaj

• III miejsce
          • X Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w Kolorach 2020” · międzynarodowy · 2020/2021
          • 16 listopada 2020 roku zakończyły się obrady Jury X Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach 2020” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Na konkurs wpłynęły 1433 prace z różnych rejonów świata. Na terenie naszej szkoły etap szkolny konkursu przeprowadziła oraz otoczyła opieką merytoryczną nauczycielka plastyki Izabela Drzewiecka.
            Jesteśmy dumni z sukcesów uczennic stawiszyńskiej szkoły. W konkursowej kategorii fotografia Maria Kurzaj klasa 5b zajęła III miejsce, a Zofia Kwinta klasa 5b za swoje zdjęcie otrzymała wyróżnienie. Wystawę prac nagrodzonych i wyróżnionych można oglądać w wersji internetowej – foto relacji z Galerii KONTUR w Krakowie oraz na stronie www.mdkgrunwaldzka5.pl
          • Zofia Kwinta

• wyróżnienie
      • regionalny

• Agata Kostrzewa

• I
          • IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "Singing is Fun" · regionalny · 2020/2021
          • Julia Karolak

• II
          • Julia Andrzejewska kl.I a

• IV Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny · regionalny · 2020/2021
          • 16 czerwca 2021r. w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom IV Międzyszkolnego Konkursu Logopedycznego GDZIE UKRYŁA SIĘ GŁOSKA? I miejsce ex aequo zajęli uczniowie naszej szkoły: Julia Andrzejewska klasa Ia oraz Kamil Stanisławski klasa Ib.
          • Kamil Stanisławski kl. Ib

• IV Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny · regionalny · 2020/2021

• Powrót uczniów do szkoły stacjonarnej.

Porady specjalistów.

• Liczba wizyt